Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Zdobądź grant na swój ekoprojekt!

Zdobądź grant na swój ekoprojekt!

Zdobądź grant na swój ekoprojekt! 1079 768 Caritas Laudato si’

Problemy z segregacją śmieci, marnowaniem wody, smogiem? Marzysz o zorganizowaniu podzielni? A może chcesz, by w sensowny sposób wykorzystywać resztki jedzenia?
Weź udział w naszym konkursie i stwórz własny ekoprojekt lokalny. Do Twojej dyspozycji będzie 4000 zł, 10 000 zł lub 12 500 zł na działania na rzecz środowiska oraz nasze wsparcie merytoryczne!

Marzą nam się parafie, szkoły i lokalne środowiska, przy których zaczną powstawać kręgi wymiany sprzętów, repair café, kooperatywy spożywcze, ogrody czy grządki społeczne, punkty wydawania odzieży, podzielnie i lodówki społeczne. Ten projekt ma sprawić, że znajdziemy przestrzenie zachwytu nad Stworzeniem…że docenimy zwyczaje naszych dziadków, którzy byli naprawdę eko… że zaczniemy znów żyć prościej, skromniej i bliżej siebie nawzajem!

Jeśli masz pomysł jak to zrobić – zgłoś się do nas, a my wesprzemy Cię finansowo i merytorycznie! Możesz zdobyć 4000 zł, 10 000 zł lub 12 500 zł na realizację swojego pomysłu. Projekt trwa od roku 2019, w tym czasie powstało ponad 120 lokalnych mini-projektów. Nad tymi projektami czuwają animatorzy diecezjalni, zapewniając wsparcie na każdym etapie projektu. Dzięki temu pisanie wniosku jest o wiele prostsze!

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ! KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ

Zobacz projekty, które już zrealizowaliśmy!

Zapisz się
do newslettera!

I trzymaj rękę na pulsie!