Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Kontakt

Napisz do nas!

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

    Nasz zespół

    Animator Krajowy

    Br. Cordian Szwarc OFM
    cordianofm@caritas.org.pl
    Ambasada mobilna >

    Szef Operacyjny

    Ewa Kostrzewa
    ekostrzewa@caritas.org.pl

    Specjalista ds. Komunikacji

    Dominika Chylewska
    dchylewska@caritas.org.pl
    Dla mediów >

    Główny Specjalista

    Andrzej Biderman
    abiderman@caritas.org.pl

    Caritas Laudato Si’

    Biuro

    Caritas Laudato si
    ul. Kawęczyńska 16
    03-772 Warszawa

    Adres korespondencyjny

    Caritas Polska
    ul. Okopowa 55
    01-043 Warszawa
    NIP 5271006655

    Animatorzy diecezjalni

    • Agata Papierz
      e-mail: apapierz@caritas.org.pl
      tel. 600 309 888

    • Sławomir Piotrowski
      e-mail: spiotrowski@caritas.org.pl
      tel. 602 629 109

    • Joanna Ziaja
      e-mail: jziaja@caritas.org.pl

    • Natalia Kulińska
      e-mail: nkulinska@caritas.org.pl
      telefon: 577 415 999 lub +48 32 251 67 22

    • Kamila Piotrowicz
      e-mail: kpiotrowicz@caritas.org.pl
      tel. 532 459 246

    • Malwina Giełdon
      e-mail: mgieldon@caritas.org.pl
      tel. 728 402 964

    • Andrzej Grupa
      e-mail: agrupa@caritas.org.pl

    • Izabela Kazimierz
      e-mail: ikazimierz@caritas.org.pl
      tel. 575 907 530

    • Agata Chmura
      e-mial: achmura@caritas.org.pl
      tel. 134618370 w.47

    • Marta Kozak
      email: mkozak@caritas.org.pl
      tel. 511 602 940

    • Anna Kobylińska
      Adres e-mail: akobylinska@caritas.org.pl

    • Krystyna Kucewicz
      e-mail: kkucewicz@caritas.org.pl
      tel. 501 239 211

    Napisz do Animatora Diecezji

    Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.


      Zaproś Ambasadę mobilną do swojego miasta!

      Odwiedzamy

      Prowadzimy wykłady i warsztaty ekologii integralnej. Warsztaty prowadzi br. Cordian Szwarc OFM lub zaproszeni goście.

      Zapisz się
      do newslettera!

      I trzymaj rękę na pulsie!