Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Modlitwa w intencji papieża Franciszka

Modlitwa w intencji papieża Franciszka

Modlitwa w intencji papieża Franciszka

Modlitwa w intencji papieża Franciszka 1399 787 Caritas Laudato si’

Stworzenie jest projektem miłości Boga wobec całej ludzkości. Nasza solidarność ze „wspólnym domem” zrodziła się z naszej wiary. Bracia i siostry w tym miesiącu, módlmy się za polityków, naukowców, ekonomistów, aby współpracowali w celu ochrony mórz i oceanów.” – my również włączamy się w modlitwę w intencji papieża Franciszka!

Modlitwa w intencji papieża Franciszka

Jeżeli uświadomimy sobie jak wielki wpływ na los naszej planety ma kondycja mórz i oceanów, ludzkość powinna zrobić co w swojej mocy, by je uratować, zachować ich różnorodność. Dlatego warto odpowiedzieć na wezwanie do modlitwy papieża Franciszka w intencji osób ze świata polityki, nauki i ekonomii.

“Oceany zawierają nie tylko większość wody na naszej planecie, ale także większość różnorodnych istot żywych, z których wiele z różnych powodów jest zagrożonych. Stworzenie jest projektem miłości Boga wobec całej ludzkości. Nasza solidarność ze „wspólnym domem” zrodziła się z naszej wiary. Bracia i siostry w tym miesiącu, módlmy się za polityków, naukowców, ekonomistów, aby współpracowali w celu ochrony mórz i oceanów.”

Papież Franciszek

Zobacz również:

Encyklika Laudato si’ do pobrania

Po więcej zapraszamy Was tutaj: Caritas Laudato si na Facebooku. Bądź na bieżąco!

Zapisz się
do newslettera!

I trzymaj rękę na pulsie!