Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Relacja z XXV Spotkania na Polach Lednickich

Relacja z XXV Spotkania na Polach Lednickich

Relacja z XXV Spotkania na Polach Lednickich 1400 788 Caritas Laudato si’

Za nami XXV Spotkanie na Polach Lednickich! Na tegorocznym wydarzeniu stanął nasz namiot Caritas Laudato si’, który przez cały dzień był przestrzenią do spotkań, warsztatów, wymiany używanych przedmiotów i dobrej muzyki!

Dziękujemy Lednica 2000 za zaproszenie na XXV Spotkanie Lednica 2000!

To było piękne i dobre spotkanie pod hasłem USŁYSZ. Czujemy wdzięczność i radość z otwartości na wspólne działania, to jest KOŚCIÓŁ! Ponad rok temu zrodził się pomysł obecności strefy Laudato si na Lednicy. Chcieliśmy otworzyć dla wszystkich pielgrzymów ogromny namiot pełen warsztatów, dobrej muzyki oraz inspirujących rozmów. W tym roku Lednica odbywała się online, ale w miarę możliwości ten plan udało się zrealizować!

Na spotkaniu na Polach Lednickich pojawiła się Podzielnia rzeczy, z której tancerze, artyści, organizatorzy i media mogły korzystać… chyba nikt nie wrócił z pustymi kieszeniami. My zaś z pomocą Moniki Czajki z On-Eko stworzyliśmy instrukcję jak taką podzielnię otworzyć w swoim mieście.

Podczas wydarzenia:

  • Odwiedził nas o. Wojciech Surówka OP i opowiedział co znaczy USŁYSZ,
  • Wpadł do nas zawsze życzliwy PAX, w krótkiej rozmowie z br. Cordianem porozmawiali o Kościele dziś, o tym czego potrzebują młodzi,
  • Razem z nami było też całe Studio Raban. Dzięki, że jesteście obecni i życzliwi!
  • Nasi animatorzy Anna Anna & Andrzej Grupa opowiedzieli o tym co jest ważne w projektach lokalnych, nadal możecie tego posłuchać (link i minuta w komentarzu),
  • Daga Gregorowicz z DAGADANA po prostu zrobiła nam klimat świetną muzyką. Jeśli szukacie DJ’a to ona umie dobrze
  • Kilka razy odwiedziliśmy Studio LIVE Lednicy które zorganizowali Wodzireje i Tancerze LEDNICA2000 – to możecie zobaczyć na YT Lednica 2000 w transmisji tegorocznego spotkania.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim obecnym!

 

Zapisz się
do newslettera!

I trzymaj rękę na pulsie!